Polska nawet 100 razy podnosi normy promieniowania elektromagnetycznego
    VSS pisze:

sp9nrb pisze:

A twoja percepcja skończyła się na poziomie patyczków, że prostego mnożenia nie możesz pojąć? Ale typy po zakończeniu szkoły podstawowej na 1 klasie tak mają.

JAK

jak przemnożysz swoje banialuki razy swój wiek to jesteś w stanie ogrzać cały wieżowiec.
    to mniej więcej na takim poziomie są twoje obliczenia.

Co ty wiesz o polach że to miejsce zastępcze jak sławojka wyleje?

Widać, że ci alkohol noworoczny zaszkodził. Jedyne do czego prawidłowo to mogłeś się przyczepić, to sprawność przetworzenia energii elektromagnetycznej w cieplną. Ale na to trzeba coś więcej niż podstawówka w Pcimiu Dolnym i specjalność opisana przez kolegę z okregu 3. Jak dojdziesz do pól wektorowych, całki potrójnej po objętości ale podwójna po powierzchni - też wystarczy, to wróć i porozmawiamy. A jak chcesz się wykazać to sobie poszukaj jakie musi być natężenie pola elektromagnetycznego aby samoczynnie świeciła świetlówka. Takie natężenia pola wytwarza już nadajnik 2 W a 5 W zaświeca nawet lekko zużyte świetlówki.

JAK