Ham spirit...
  3z9dx pisze:

   sp5it pisze:

   Dominik, żadna sensacja bo różni ludzie piszą różne głupoty, tylko zastanawiam się nad celowością jego wpisu.
   A ham spirit to najlepiej słychać w pile-upach. Niestety.
   M  celem jego wpisu jest to:
  3y0h jego i moje 3y0i z tą różnicą ,że ja już raz w życiu tam byłem , w zeszłym roku musiałem zawrócić, ale mam nadzieję następnym razem dopłynę...
  Rusek...chciał być, ale nie może..a w tym wypadku jakim prawem ja się tam wybieram skoro on też chce ! i to jest odwieczny problem.


To odpowiedź od małego rosyjskiego do znanego podróżnika DX World!
Sugerowałbym, abyś zachował osąd mojej rosyjskiej mentalności, ponieważ w ogóle nie jesteś w stanie mnie osądzić. Wiesz, dlaczego piszesz tutaj swoje komentarze na zamkniętym polskim forum, ale nie publicznie. Wiesz, że wszystko, co napisałem w tym komentarzu na Facebooku, jest prawdziwe!
Zapewniam cię, że mam wielki szacunek do wszystkich HAM (polskich lub amerykańskich) z kilkoma wyjątkami. Ten wyjątek nie dotyczy narodowości, ale bardziej dotyczy braku szacunku dla tej osoby.
Czy naprawdę uważasz, że ta wiadomość o Ham Spirit ma coś wspólnego ze mną, że jestem zazdrosna o twoją próbę dostania się na wyspę Bouvet? Naprawdę? Nie obchodzi mnie to, czy pójdziesz do Bouvet, czy nie! Wiedziałem, że wybrałeś wyjątkowo głupie ramy czasowe, aby tam pojechać i ryzykowałeś życie ludzi. Wiedziałem, że ten przedział czasowy doprowadzi do niepowodzenia. To twoja decyzja. Nie moje. Dokonałeś tych wyborów.
Byłem świadkiem, kiedy schrzaniłeś Marka i zniknąłeś na miesiąc przed rzekomą operacją 3Y0G. Obwiniał go więc za to, że niczego nie załatwiłeś. Nagle miałeś już nowe połączenie 3Y0I dla siebie!
Pamiętam, kiedy pojawiłeś się na TI9 z jednym Buddipole. Z absolutnie niczym obiecałeś komandosowi!
Obwiniam cię za to, że zepsułeś życie „lokalnego matadora”, umieszczając całą opłatę za wysyłkę radiową na koncie nadawcy jego firmy, z obietnicą spłacenia go. Wiedziałeś, że po tym, jak zniknąłeś z pieniędzmi, obiecałeś wrócić - stracił pracę i musiał się wyprowadzić z miasta. Z całą rodziną i dziećmi.
Poruszyłeś kwestię TI9 / RA9USU - postaram się przypomnieć (ponownie, jak widzę, że twoje wspomnienia grają z tobą w gry), że znasz ograniczenia liczby operacji Cocos w ciągu roku. Złożyłeś podanie o oba połączenia, ponieważ dobrze wiedziałeś, że nie wydadzą ponownie Twojego połączenia w tym samym roku kalendarzowym.
Zniknąłeś miesiąc przed operacją. Pojawiłeś się na horyzoncie tydzień przed opłaconymi przeze mnie lotami, twierdząc, że twoja teściowa umiera, więc nie możesz lecieć. To ty poprosiłeś mnie, abym zapłacił za cały sprzęt Rangersom. Tę, którą obiecałeś i której nigdy nie dotarłeś.
Ten rudowłosy Rosjanin, który zemdlał z powodu nadużywania alkoholu, zakrył twój tyłek. Tak, mogę być chory psychicznie, że ci zaufałem, biorąc pod uwagę, że masz ZERO w stosunku do hobby krótkofalarstwa.
To jest rosyjska mentalność. Trzymać słowo. Człowiek ma tylko swoje słowo.
Godność i szacunek. Ty, Dominic, nic z nich nie masz.
Jasne, chcę słuchać tych „zawstydzających” audycji - wyślij je mi. Chcę się upić. Ponieważ z moich 45 lat nigdy nie byłem pijany. Uwielbiam dobry alkohol, ale mój osobisty rekord to mniej niż 300 gramów mocnego alkoholu. Co więcej, nie mogę się z nim upić, gdy masz 120 kg.
P.S. Znajomi z Paulem, N6PSE? Jedynym powodem, dla którego prowadziłem z nim te same operacje, był Dave, K3LP. Bóg odpocznij swoją duszę


  PRZEJDŹ NA FORUM