GP-7 DX
Artur nie wiem dlaczego moją wypowiedź odnosisz do siebie , skoro przerobiliśmy w poprzednich postach tego tematu zagadnienie co do przyczyny uszkodzeń twojej anteny tym bardziej że pisałem w liczbie mnogiej mając na uwadze niekorzystne opinie wielu na zasadzie słyszałem że na wietrze się uszkodziła , nie dochodząc przyczyny a jedynie zwalając na kiepską wytrzymałość.Twój przypadek został szeroko opisany udokumentowany i przyczyna określona . Nie biorę tego do siebie i nie zamierzam na tym forum się kłócić , a tym bardziej z Tobą bo nikomu z tego pożytku nie przybędzie.Ze swojej strony mogę jedynie napisać że jest mi przykro że tak odebrałeś to co napisałem być może poniekąd jest w tym moja wina ,ale jak to mówią w pewnym środowisku dajcie mi człowieka a ja już mu znajdę paragraf.Chciałeś i dokopałeś mi konkretnie pozostawiam to bez komentarza.
SP2LIG przyłożyliśmy sobie chodźmy teraz na browar to najlepsza rada na ostudzenie emocji.