Trudne pytanie
Oj trudne
sq6ade

...Osobiście bardzo żałuję ze nie można podyskutować publicznie z ciekawymi osobami smutny...

Krzysiek, już pewnie wiesz, czytając kolejne posty swojego tematu, dlaczego tak jest.
Nie tylko na tym forum, ale i na innych, patrz własny link do strony "elektroda". W naszym społeczeństwie nie uznaje się opcji, że ktoś może wiedzieć więcej niż pozostali.
A wtedy lawina określeń i naukowych tłumaczeń, które za zwyczaj nie są naukowe.
Po co taki "guru" miałby tracić autorytet na takim forum, gdzie każdy szukał by haka , jak tu zagiąć "mistrza" ("guru" i "mistrza" specjalnie w takiej formie aby nie urazić tych co myślą inaczej). Szkoda czasu i zdrowia a dyskusja i tak okaże się zbędna.

Andrzej

P,S. Kupiłem kiedyś książkę "Poradnik ultrakrótkofalowca" bardzo szczęśliwy - disjaj używam jej jako podstawkę pod kawę. oczko