AdBlock
    sq6ade pisze:

Gdzie to znalazłeś ? wesoły Typowe straszydło . Wiesz co to jest fragment kodu i jak nim zaszkodzić wplatając go w skomplikowany mechanizm ? Ach te pismaki zawsze zwietrzą kasę za placebo wesoły

Złapałem na wędkę wczoraj, arogancki ignorancie. Gdy zrobisz choć jeden sinkholing botnetu podparty analizą kodu, to być może porozmawiamy. Krótkofalarstwo to jest moje hobby, na życie zarabiam zupełnie inaczej. Mam do czynienia z takimi rzeczami dość często.

Problem z logowaniem wynika z faktu zablokowania konkretnego skryptu. Niektóre programy antywirusowe blokują adresy zawierające "advertisement" a dokladnie tak nazywa się skrypt prymitywnie sprawdzający obecność Adblocka. Jeśli masz możliwość, użyj Brave Browsera. Działa. Alternatywnie dodaj dodatek NoScript do Firefoksa i wtedy też sie zalogujesz, ale to będzie wyższa szkoła jazdy, bo ten dodatek powoduje problemy z niektórymi stronami.