ICOM746pro - ICOM7400 modyfikacje RX
    Toroidal48 pisze:

sp5it pisze:

Miałem 746 i 7400 i cieszę się, że już nie mam. Tobie też tego życzę.
      Możesz oczywiście wpakować w to pudełko kilka(naście) stówek, których nigdy nie odzyskasz tylko czy warto.
      M

........ a co do życzeń to przyjmuję je na imieniny i urodziny i tylko od Tych co szczerze życzą bez złośliwości .Tak że trwaj w swoim bycie dr.Hause tego forum przynajmniej jesteś oryginalny , choć szkoda trochę bo swoją wiedzą mógłbyś wielu pomóc no ale pewno wychodzisz z założenia że nie ma nic za darmo i większość tu piszących z góry traktujesz .Cóż Twoja wola , w rzędzie w którym Ty chcesz mnie ustawić nie stanę więc albo pisz konkretnie albo nie pisz nic .

Przeczytałem jak wszystko inne na tym forum, myślę jednak że komentarz jest total zbędny w stosunku do wypowiedzi "guru".