Yaesu FT-3DE
  sp4xkb pisze:


  Nie mniej jednak będę wytykał błędy i jakość tego radia po to aby potwierdziło się lub nie to u innych użytkowników.


Konrad, wyluzuj. Radio ma swoje wady jak każde. Zalety też. Staram się pisać o jednych i drugich obiektywnie. Jak przeczytasz ten wątek na spokojnie to zauważysz że również i o wadach pisałem jeszcze zanim włączyłeś się do dyskusji. Może nie dało się zauważyć bo nie pisałem w stylu rozemocjonowanej nastolatki? lol
Każdy musi sam ocenić czy warto wydać kasę i zarówno Twoja opinia jak moja czy innych Kolegów będzie mu pomocna. A że są różne? Zarówno Twoje jak i moje zdanie w temacie urządzenia to subiektywne odczucia, nie są jedynymi słusznymi prawdami objawionymi. Tak więc pisz jak najwięcej.

  sp4xkb pisze:


  Jak ktoś jest temu przeciwny to tylko przychodzi na myśl, że ma związki rozprowadzaniem tego sprzętu. Rozumiem też tych którzy wydali kasę na te radio i nie dopuszczają do siebie myśli, że jest coś nie tak za te pieniądze.


Ty tak serio? Insynuacje to mało elegancki sposób obrony swoich racji. Nikt (a przynajmniej ja) nie jest przeciwny wyrażaniu przez Ciebie swojego zdania. Ale też nikt nie musi go bezkrytycznie przyjmować. Masz pretensje że nie każdy podziela Twój punkt widzenia?

  sp4xkb pisze:


  Jeżeli ktoś myśli, że się uczepiłem tego radia i może jestem stronniczy, to mogę opisać inne, np AnyTone d868 i d878 w których pękają szybki wyświetlacza i to że przez pofałdowanie szybki nie trzyma się dedykowana folia ochronna na wyświetlacz. To jeden wielu mankamentów tego radia. No ale to post nie dotyczący tego radia i nie będę się rozpisywał.


Ale miło by było abyś się rozpisał we stosownych wątkach, bo o problemie z D878 właśnie się od Ciebie tu dowiaduję. Co nie przeszkodzi mi pewnie w zakupie, ale warto wiedzieć.

  sp7ukl pisze:

  Jak kiedyś powiedział mój mentor - o radio pytaj tych, którzy mieli je długo i się go pozbyli.
  Oni nie mają sentymentów i powiedzą całą prawdę o nim.
  Ot mądrość narodu.


Zważywszy że radio dopiero weszło na rynek to chwilę trzeba będzie na to poczekać. bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM