Yaesu FT-3DE
  sp4xkb pisze:


  Żadne emocje! to tylko moja ocena jakości wykonania, która niestety przez pewnie dekadę a może więcej nie zmienia się. A jeżeli widzisz to inaczej to spoko nie mam zamiaru Ciebie odwodzić ot tego. Nie będę opisywał funkcjonalności i wodotrysków, to co może a czego nie może APRS oraz porównywać DMR do C4FM bo to w tym wypadku nie ma znaczenia.


Gdyby się nie zmieniała to nie było by tak źle, ona wyraźnie spada - wide nieszczęsna antena czy cieńsze gumki zakrywające gniazda. Czuć rękę księgowego. Nie piszę że nie masz racji a tylko że nieco demonizujesz.

  sp4xkb pisze:


  Co chodzi o moja własną ocenę jakości audio to wybacz (...)


Wybaczam ,)

  sp4xkb pisze:


  (...) ale trochę jeszcze słuchu muzyczno-realizatorskiego zostało i potrafię odróżnić np szum różowy od białego.


To bardzo subiektywna sprawa, zależna od wielu czynników, nawet przyzwyczajeń - nie zawsze zgodna z zamysłem realizatorskim. Nie będziemy kopii kruszyć ani licytować się czy rozróżnianie szumu białego od różowego to już level master czy może dopiero różowego od Browna ,) Każdemu co innego pasuje i nie jest to powód do dyskredytacji kogokolwiek.
Natomiast antenę będę reklamował nie dla podniety czy zwrotu złotówek. Jak sobie pokleję to producent się nie dowie że spieprzył kontrolę jakości.

  SQ4KDK pisze:

  Czy jest ktoś z kolegów co używa mikrofonosłuchawki bluetooth Yaesu SSM-BT10.Pytam,bo mam taki problem że podczas zakończenia odbioru transmisji z odbiornika przez 10s słychać generator i nastaje cisza.Jest to bardzo denerwujące ucho.Słuchawka przy innych urządzeniach sprawuje się dobrze.Może ten typ tak ma.zakręcony


Niestety taka przypadłość tego radia. Na dwóch moich słuchawkach ten sam efekt (słuchawki innych producentów).

  SP9TL pisze:


  A masz tryb oszczędzania energii BT włączony?
  Jeżeli tak, to taki będzie efekt.


A jeśli wyłączysz tryb oszczędzania to będziesz miał stałe połączenie ze słuchawką i te cudowne wrażenia audio przez cały czas ,)
O drenażu baterii nie wspomnę.
Pozostaje cicha nadzieja na aktualizację softu która nad tym zapanuje, ale to problem raczej sprzętowy (ekranowanie) więc pewnie nic z tego...


  PRZEJDŹ NA FORUM