JOTA 2019
Koleżanki i Koledzy.
Nie wiemy, czy zdajecie sobie sprawę jakie emocje wywołuje u młodego człowieka odpowiedź na pierwsze w życiu wywołanie ogólne….. Radość, błyski w oczach plączący się język … Możecie wierzyć lub nie, ale to istne trzęsienie ziemi. Jeżeli chcecie stać się sprawcami takich przeżyć to zaplanujcie w przyszłym tygodniu w weekend kilkanaście minut na łączności ze stacją SN2JOTA, gdzie pierwszy raz w życiu dzieciaki w mundurach harcerskich usłyszą Wasz głos.
Tylko nie ograniczajcie się do jednego QSO! Młodych operatorów będzie wielu, więc podzielcie swój cenny radiowy czas i spowodujcie uśmiech na ustach co najmniej kliku dzieciaków.
Sprawcie, aby nasze wspaniałe radiowe hobby przyniosło radość, tym którzy nie mogą sięgać po nie na co dzień. Pamiętajcie … SN2JOTA w dniach 18-20.10.2019 będzie wołać i czekać na łączność z każdym z Was.
Do usłyszenia.
SN2JOTA/SP2ZIE Team