Opinie o Inradio / Profit Łódź
sklep / serwis
Wg mnie ceny są o.k. wybrany przeze mnie model kosztuje bez zestawu sep. w innych omawianych w tym dziale sklepach kilkanaście złotych więcej. Myślę, że te wahania są naturalne, kupuje się tam gdzie się komu podoba (jak z tą restauracją wesoły)
Można szukać na alledrogo ale tam, nie zawsze jest pełna gwarancja, albo nie zawsze jest tam faktura etc. dla mnie są to b.ważne elementy, bo sprzęt nie kosztuje symbolicznej złotówki.
Można jeszcze robić import z HK ale przy obecnych kursach walut to jest coraz mniej atrakcyjne, szczególnie że nasz Kraj obrał strategię ratowania budżetu poprzez clenie wszystkiego co się nadaje wesoły (jest na to lek - import przez jakiś inny kraj UE np. Irlandię, wtedy cło = 0 zł)

Podsumowując - ofertę mają o.k., co najważniejsze jak towar jest na www to i w magazynie, kontakt jest okej, jedyne na co może się skarżyć firma kurierska to sposób oznakowania przesyłek z pobraniem, naprawdę niewiele brakło, że Mr. Kurier zostałby sponsorem mojego TRX-a bo dopiero pokwitowaniu odbioru z zamknięciu drzwi się zreflektował, że musi mnie skasować wesoływesoływesoły a cały czas cash trzymałem w ręku gotów do wydania.
  PRZEJDŹ NA FORUM