logsp.pzk.org.pl
    sp5xsl pisze:

Piotrze ,skoro uważasz,że tak samo kłamie Ryszard SP4BBU ,który jako pierwszy nagłośnił tą sprawę to napisz do niego,ja nie muszę się dowartościowywać na forach ,bo znam swoją wartość, niosąc pomoc ludziom na co dzień od 20lat. Jak w życiu zawodowym tak i w prywatnym ci co mnie znają wiedzą jaką osobą jestem i to mi wystarcza,dla tego to co napisałeś kierując do mnie przyjmuję jako HEYT wesoły i nie licz na ostrą riposte .
    Krótkofalarstwo i Ham spirit jaki mi wpojono na szkoleniach,paręnaście lat temu dziś nie ma miejsca.
    Zacytuję Zofię Nałkowską „Ludzie ludziom zgotowali ten los”

Niestety muszę potwierdzić - BBU, delikatnie pisząc, użył pewnego rodzaju manipulacji i niepotrzebnie zrobił aferę. Zrobił przy okazji reklamę swojej książki i samego siebie (w tym też jako dziennikarz zgrabnie ujmując nie do końca napisał prawdę).
To jest Jego wybór i decyzja.

Szkoda tylko, że czytelnicy nie znający faktów odnoszą takie jak Twoje wrażenie i mają błędne wg mnie wrażenie, że krótkofalarstwo to fora internetowe, LD i tendencyjne listy w ŚR.

Krótkofalowcy to ludzie bardzo różni i śmiem twierdzić, że większość to Osoby takie jak Ty - niosące pomoc innym, życzliwe starające się zachowywać HAM Spirit... I tego trzymajmy się!
Błędnie odebrałeś mój wpis.

Zdrowia i zdrowego dystansu do wariactw tego świata życzę - słuchając pięknie pracujących stacji polskich na 14 MHz.