Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami
Kolego dokładnie tak jak napisałeś..zdążają się różne cuda...pisałem sprzedającemu że nie mam 25 lat i idioty bym z siebie nie robił (choć nie mam licencji jak to stwierdził..
Czasami ludzie z "niższych sfer " mają więcej ogłady jak fachofffcu--nie o tym...) Próbowałem normalnie po ludzku temat rozwiązać....jak widać nie da się...jestem oszust matacz wyludzacz itp wiesz dlaczego ? Bo jestem za szczery i wielu osobom to nie odpowiada...i ten gówniarz będzie mi może groził i straszył....chyba jakiś żart ....poprostu...wyszło jak wyszło nie chciał sprawy polubownie załatwić to ma zszarganą opinie za parę złotych...z drugiej strony....taki fanatyk taki przykładny aż mnie mdłości biorą taki sprzęt super hiper sprawny buja się jakie czas na nowe qth nie chce zabrać i teraz ale jakieś??? Nawet nie wiedział fachofffiec czy trx posiada moduł FM czy odblokowane tx tylko jakieś farmazony wypisuje...ale generalnie mam to głęboko w poważaniu i swoje zdanie mam..resztę niech każdy dopowie sobie sam..
I jeszcze jedna wiadomość od tego delikwenta ( niech się cieszy że chociaż na tyle zasługuje po jego routerach i grozbach. To się naprawdę wku.....) Pozdrawiam i spokojnego


  PRZEJDŹ NA FORUM