STOWARZYSZENIE ! ! !
Propozycja
Witam kolegów Krótkofalowców .
Niestety nie jestem jednym z Was ( czego bardzo żałuję ) ale sprowadza mnie do Was ten sam problem , który prawdopodobnie i Wy macie.
Jestem administratorem forum http://kiasorento.iq24.pl/default.asp i podobnie jak Wy nosimy się już od dłuższego czasu aby założyć Stowarzyszenie .
Okazuje się jednak ,że co chwila piętrzą się jakieś trudności , a to nieznajomość przepisów , a to trudności z zebraniem się , itp .
Mamy 15 osób , mamy chęci , ale nie radzimy sobie w gąszczu przepisów , przez to straciliśmy możliwość w tym roku odpisania od podatku 1 % , a ponieważ wszyscy z naszego Klubu mają firmy uzbierała by się niezła sumka na zloty , gadżety czy cele statutowe ( np : rozdawanie w szkołach pasków odblaskowych).Bardzo mnie ciekawi Wasza droga do Stowarzyszenia , którą przebyliście do tej pory a najbardziej odrzucone papiery przez sąd . Czy macie jakiegoś prawnika od tego , czy może księgowego ? . Łatwiej byłoby nam zacząć nie powielając Waszych błędów a na pewno odwdzięczymy się kiedyś . Jeśli nie macie nic przeciwko temu , to chciałbym nawiązać kontakt z jedną osobą , aby nie zaśmiecać Waszego forum w celu wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia w dążeniu do utworzenia Stowarzyszenia.
Pozdrawiam ( niepoddający się jeszcze ) Andrzej ( stacja@aster.pl )


  PRZEJDŹ NA FORUM