Przemiennik CB na Podkarpaciu
Brawa dla kolegów którzy włożyli tyle pracy w powstanie przemiennika CB .Mnie w przeciwieństwie co do niektórych kolegów cieszą takie informacje ,to fajnie że są pasjonaci i coś działają a powstanie takiego przemiennika to ogrom pracy i koszty nieraz nie małe koszty a oni działają dla dobra ogółu nie na szkodę ogółu są to społecznicy no bo jak nazwać taką działalność ? nie szkodnicy tylko społecznicy bo to działalność społeczna i dla społeczeństwa nie robią tego zarobkowo dla pieniędzy wręcz swoje prywatne pieniądze w to wkładają i wiele czasu pracy by coś takiego powstało po za tym widać ze dysponują dużą wiedzą techniczną więc wielki szacun dla nich. Ja powiem krótko BRAWO CHŁOPAKI .A tu przytoczę słowa Lwa Tołstoja Rządy usiłują przedstawić istniejący porządek jako coś świętego, nienaruszalnego i grożą ciężkiemi karami tym, którzy, myśląc inaczej, odważyliby się przeciwko niemu wystąpić.