PZK chce szkolić żołnierzy WOT. Czy wystarczy im "stoczterdziestek"?
No widzicie obywatelu Józefie SP9NRB z Tarnowskich Gór, polecimy teraz trochę Waszym tekstem.
Teraz to piszecie jakoś bardziej po ludzku. bardzo szczęśliwy
Jakoś słynnego Miki Mouse nie nazywacie obywatelu dziadkiem, a Kolegów z BSK tak przezywacie.
To jakaś podwójna moralność czy cuś?
    sp9nrb pisze:

I wiem, że w razie czego to nikt ani nauczycielowi ani dyrektorowi nie pomoże. A trzeba mieć na uwadze, że przy nadprodukcji prawników to są oni bardzo chętni do skarżenia bo z tego mają procent. W tej sprawie bardzo dziwnie mnie zaskoczyła reakcja kolegów. Być może przedstawiona sytuacja może być niepełna i żeby nikomu nie zrobić krzywdy zaproponowałem niech sprawę zbada komisja rewizyjna. I nagle niezrozumiały dla mnie opór. Dlaczego wyrażono tak dużą niechęć do uczciwego wyjaśnienia problemu. Dlaczego nagle każe mi się wykazywać pokorą jak w carskim ukazie?
Macie Obywatelu małą wiedzę o zajęciach w Gościnie, a wymądrzacie się, że tam łamią prawo.
Możecie być pewni, że Dyrektor mundurowej szkoły wie co robi, zna prawo, a Was już namierzył i ma na oku.

Użyte określenie pokora było w sensie pozytywnym, a Wy obywatelu macie skojarzenia pejoratywne i stąd całe nieporozumienie. Być pokornym nie oznacza być "chłopcem do bicia" czy poddanym cara. bardzo szczęśliwy
Obraziłeś tu publicznie Kolegów, była więc propozycja, by zdobyć się z honorem na odwagę i z pokorą ich przeprosić za to.

Ten Pan, co gostkiem przezywacie, też ma swoje lata i wielkie zasługi, a Wy obywatelu uważacie, że tak wolno obrażać, bo jakowaś demokracja wymyślona przez nie wiadomo kogo i różnie rozumiana jest tu i ówdzie. zakręcony

I na tym obywatelu Józefie kończę życząc zdrowia. bardzo szczęśliwy
Warunki podwyższone na UKF i wzorem MM spróbuję posłuchać, może coś wyłowić i zrobić DX-a.

PS A, bym znów zapomniał, pisaliście obywatelu o jakimś PST co to go ponoć kończyłem. What is this? zdziwiony