Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
    sp9nrb pisze:

Armand przeczytałem co piszesz. Mimo twojego entuzjazmu była też nutka zwątpienia aby nie napisać goryczy. Ale nie martw się w sprawozdaniu PZK za kadencję przy ARIS twego nazwiska nie będzie. Poznasz nowych kolegów i nowych działaczy, którzy przejmą należne ci zaszczyty ale nie twoją robotę. Napiszę ci co będzie twoją satysfakcją. Będziesz szedł ulicą i ci się ukłoni facet idący z żoną i dziećmi. Będziesz myślał co to za jeden. W końcu sobie przypomnisz. Że był na twoich zajęciach. I to jest ta prawdziwa satysfakcja podziękowanie od ludzi, którzy cię pamiętają i są wdzięczni za to co dla nich zrobiłeś.

Zastanawiam się gdzie pojawiło się zwątpienie w mojej wypowiedzi. ,)

Może tu:
oraz wolontariusze tłumacze nie zrzeszeni bo nie mogli w PZK
Już wyjaśniam. Na rzecz Polskiej Grupy ARISS działali: nauczyciele, uczniowie i studenci - wszyscy nie będący krótkofalowcami i nie należący do PZK. Czyli innymi słowy dla PZK pracowali wolontariusze nie zrzeszeni w PZK.

a może tu: (?)
"A więc to ludzie coś robią pod jednym szyldem, a personalia osób często uciekają w cień!"
Też nie miałem nic złego na myśli gdy pisałem te słowa. Chodzi o to, że skoro razem pracujemy jako jedna grupa która jakoś się przedstawia, to tak się promujemy w mediach. Natomiast później (np. w napisach końcowych materiału wideo, w artykule, na konferencji o ARISS etc.) wymieniamy pełen skład - wówczas nikogo nie pomijając, nawet przysłowiowej "sprzątaczki" jeśli nam pomagała!

W każdym razie przyznam Ci rację, że wszędzie mogą pojawić się "czarne owce" nawet i w PZK - choć nie mam tu na myśli nikogo i nic konkretnego.

SP7V pisze:

Pamiętasz ARISSa w Buczku? Pamiętasz.(...)

Koledzy - bądźmy purystami językowymi.
Nie pamiętam żadnego ARISSa w Buczku.
Pamiętam natomiast doskonale szkolną łączność ARISS w Buczku.

sp9nrb pisze:

przy ARIS twego nazwiska nie będzie.

I całe szczęście ,) Wolę natomiast aby zapamiętać i pisać poprawnie ARISS. ,) Dziękuję!

PS. Wczoraj w moich wpisach wiele literówek się pojawiło w moich wpisach (przepraszam), tak więc wolę uważać i Tobie się przydarzyła taka niefortunna literówka.