Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
Cześć,

Widzisz, jak się domyślam oboje marzymy o dobrze działającym PZK. Jak sam napisałeś osoby funkcyjne nie mają łatwej roli - i dlatego napisałem wcześniej, że dobre Stowarzyszenie to praca wszystkich, a nie tylko narzekanie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich! Dzisiejsza skromna korespondencja na forum zabrała mi ponad godzinę. Cenną godzinę w której można zrobić wiele innych ważnych spraw.

PS. Pamiętam, jak na tu forum wielu narzekało że ktoś zrealizował z Polski łączność z ISS przez telemost, że coś komuś nie wyszło za pierwszym razem... oraz, że to przecież "takie proste" szkolna łączność ARISS. Zachęcałem ich do składania wniosków. Tymczasem właśnie dostałam oficjalne zatwierdzone szkoły z regionu ARISS Europa no znów mam przyjemność w tym okresie wspierać szkoły spoza Polski - gdyż naszych narodowych nie ma.

Przypomnę też o dzisiejszych aktywnościach radiowych! ,) Może jak się uporam ze sprawami dla ARISS (obowiązki na które się zdecydowałem jako wolontariusz kilka lat temu mają priorytet) to po sprawach rodzinnych (wszak rodzina i obowiazki na pierwszym miejscu) może też się wybiorę dziś w teren.