Z życia PZK.
    SP5XO pisze:

sp9eno pisze:

(...)
      Dlatego Zarząd Oddziału Terenowego PZK w Gliwicach, po wnikliwym przeanalizowaniu wnosi
      (...)

Już miałem zapytać, jak według tej "wnikliwej analizy" obniżka składki przełoży się na poprawę funkcjonowania PZK i przez to zachęci do wstępowania w jego szeregi ale uświadomiłem sobie, że zwyczajnie robisz sobie jaja. Czy to z upału, czy z przewagi czasu spędzonego przed telewizorem miast przed radiem zabawiłeś się w populistę.

Nie bardzo mi wypada podpowiadać cokolwiek starszemu, doświadczonemu w wygłupach koledze. Dlatego pozwól, że również dla jaj cię przelicytuję.
    Proponuję wspomnianą nadwyżkę budżetową związku podzielić na równe części i rozdać pomiędzy członków organizacji. Taki "Program Krótkofalowiec +". Będzie miał podobny wpływ na rozwój krótkofalarstwa w SP, co ten twój wniosek i mówię to po wnikliwej analizie. Uchwal taki wniosek - spodziewam się, że zdobędzie większe poparcie niż tylko forumowego, zdalnie sterowanego klakiera.

Z sympatii zostawię ten pomysł do wykorzystania a kto wie, może do twórczego rozwinięcia. Sam zresztą nie mogę być jego beneficjentem, bo wypisałem się z tej firmy.

To co, myślę, zgodzicie się... dla dobra polskich krótkofalowców?

Wszystko można wyśmiać i ośmieszyć.To znany sposób propagandystów.
Szkoda w sumie, że nie zadałeś tego pytania bo ja nigdzie nawet nie próbowałem sugerować, ze obniżka składek
przełoży się na cokolwiek innego niż zadowolenie części członków.
Szkoda,że stać Cię tylko na wygłupy.
eno