Regulamin Forum
Regulamin Forum

1. Porządek na forum: nad utrzymaniem porządku na forum czuwają Moderatorzy i Administratorzy, których praca wbrew pozorom jest bardzo ciężka. Jeśli nie zgadzasz się z ich decyzją, wyjaśnij jej powody prywatnie, w możliwe kulturalny sposób.

2. Pisanie na forum: zawsze trzymaj się tematu dyskusji. Wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu będą kasowane. Za słowa obraźliwe i powszechnie uznawane za przekleństwa grozi wykluczenie z forum. Swoje uwagi staraj się wygłaszać bez błędów ortograficznych, jeśli nie jest to konieczne unikaj dużych liter, powtarzających się znaków wykrzyknięcia i zapytania oraz ikon emocji. Personalne wycieczki wyrażane w stosunku do innych użytkowników będą kończyły się zablokowaniem konta.

3. Zakładanie nowych wątków: zakładając nowy wątek, sprawdź czy podobny już istnieje za pomocą wyszukiwarki. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadaj je w już istniejącym wątku. Jeśli po dłuższej przerwie chcesz powrócić do wcześniej zaczętej dyskusji, nie zakładaj nowego wątku.

4. Tytuły nowych wątków powinny być formułowane w precyzyjny i zrozumiały sposób. Staraj się w tytule zawrzeć wyrazy, które najlepiej oddadzą temat wypowiedzi i w późniejszym czasie ułatwią odszukanie wątku, zacznij go z wielkiej litery. Nie dopuszczalne są nieprecyzyjne tematy w rodzaju: „Mam problem!”, „Co to może być?”.

5. Tropiciele błędów ortograficznych i stylistycznych oraz strażnicy poprawnej polszczyzny powinni zapisać się na forum związane z tym tematem. Zwracanie uwagi bezpośrednio na forum innym użytkownikom nie jest mile widziane i kosztuje ostrzeżenie.

6. Harcownicy zakładający wiele kont do siania fermentu na forum będą blokowani bez ostrzeżenia !

7. Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. Odsyłający do Google będą stosownie do swoich zasług nagradzani ostrzeżeniami.

8. Administrator ma zawsze rację


*********************************************************************


JAK DZIAŁA SYSTEM OSTRZEŻEŃ

Ostrzeżenie nr 1 - To informacja dla użytkownika iż coś jest nie tak z jego wpisami. Nie denerwuj się, poczytaj regulamin i zastosuj się do niego.

Ostrzeżenie nr 2 - Kolejna Twoja wpadka. Proponuję zimną kąpiel i zastanowienie się nad wpisami które dokonujesz na forum. Abyś znalazł na to czas nie będziesz mógł pisać postów przez miesiąc.

Ostrzeżenie nr 3 - Jesteś na dobrej drodze aby zostać wykluczonym z forum. Poczytaj swoje wcześniejsze wpisy. Abyś znalazł na to czas nie będziesz mógł pisać postów przez 2 miesiące.

Ostrzeżenie nr 4 - Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie. Widocznie Twój charakter nie pozwala na egzystencję w tej grupie użytkowników. Poszukaj innego hobby ...


  PRZEJDŹ NA FORUM