PZK chce szkolić żołnierzy WOT. Czy wystarczy im "stoczterdziestek"?
[quote=sq5ebm]
    SP5WCX pisze:

sq5ebm pisze:

Po czym wnosisz,ze będą to R140? Po czym wnosisz,ze PZK ma wnieść sprzęt na szkolenia?

Na podstawie wystąpienia Piotra SP2JMR na VII Forum Organizacji Pozarządowych zorganizowanym przez Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa (DEKiD) Ministerstwa Obrony Narodowej, które odbyło się w dniach 20 - 23 października 2016 r. Cytat z "KP" 12/2016:

A bylbys tak uprzejmy i wskazal wypowiedz z 2016, z ktorej wynika,ze w 2019 planowane jest uzycie R-140 do szkolenia WOT?
Okulary zostawilem w domu i jakos nie widze ,-( [/quote]

A gdyby nawet na 140 , to co na tym radiu nie można nauczyć się pracy w eterze . Ilu amatorów wychowało się na RBM 1 , 10 RT !!!??? Mowa byłą o szkoleniu a nie zrobieniu kolejnego kraju który powstał trzy dni temu . Nie słyszałem aby kursant prawa jazdy zaczynał od bolidu formuły pierwszej pomysł