PZK chce szkolić żołnierzy WOT. Czy wystarczy im "stoczterdziestek"?

Macieju SQ5EBM,
    Oczywiście nie ma nic złego, ale po co mieszać w to EMCOM? To są dwie różne dziedziny.

Nie odnosilem sie do tej kwestii. Na razie obserwuje co sie dzieje. Ja tam z checia uzycze swojego czasu i wiedzy jesli będzie trzeba. Zwrot za paliwo wystarczy. :-). Moj radiowoz nie pali za duzo.wesoły))
Nie podniecam sie tym faktem, nie staje tez oporem. W Łodzi nie byłem, gdyz nie jestem w grupie osob,ktorych to spotkanie dotyczylo. Od nas z OT byl Piotr SQ5PTZ, aktywny czlonek SP5MASR tak btw.
Też załuję.

HF1D pisze:

Ponieważ wszyscy entuzjaści współpracy z wojskiem wytaczają argument "bo z tego będzie kasa dla Związku" powiedziałem obu wspomnianym kolegom, że z największą przyjemnością odszczekam wszystkie moje wątpliwości gdy ktoś mi pokaże w dającej się przewidzieć przyszłości rozliczenie naszych wydatków i wpływów z tego tytułu i pokaże, że PZK jest na plusie.

Również tak uważam.

HF1D pisze:

działalność gospodarczą, której nasz Związek nie prowadzi i może to być problem. Chyba, że znów poprowadzimy szkolenia za darmo. Z pobudek patriotycznych.

To oczywista oczywistosc. Swoja droga,to mnie troche dziwi,ze PZK nie prowadzi takiej,ale OPP... rozumiem.

HF1D pisze:

Na razie dokładamy do tego interesu. Jeżeli to się zmieni to mogę nawet w ŚR napisać, że się myliłem.

Wiem i nie spowodowalo to entuzjazmu w bliskich memu sercu kręgach. Na razie uwazam,ze można podjąć ryzyko. Kto nie zamoczy kija,to ryby nie zlowi.

Dzieki ci za glos rozsadku,bo tak jak wczesniej napisalem - uwazam ten wątek za probe wywolania gownoburzy i staralem sie jakos racjonalnie dojsc do sedna przemyslen autora wątku.