Opinie o RadioKF
sklep / serwis
Panie Wielgus,

Cóż to Pan widział takiego strasznego w naszej firmie ? Nasza firma prowadzi sklep internetowy, nie prowadzi sklepu stacjonarnego, o czym każdy z naszych klientów jest poinformowany. Żaden z naszych klientów, nigdy i nigdzie nie skarżył się także na to że zamówionego towaru nie otrzymał.
Owszem, nie przeczę, zdarzają się czasem małe opóźnienia spowodowane przez firmy kurierskie.

Nie przypominam sobie aby Pan coś kupił u nas, więc jakie ma Pan prawo do wypowiadania się w tym temacie ? Skoro nie dokonał Pan zakupu u nas, co ma Pan do powiedzenia na temat cen, dostaw i poziomu obsługi oferowanego przez naszą firmę ? Rzucanie inwektyw w naszą stronę to jedyny cel jaki Pan sobie postawił - wnioskuje to z Pańskich wypowiedzi na tym forum.

Określanie naszej firmy w innym wątku jako "niby-firma" kwalifikuje się do skierowania przeciwko Panu sprawy o zniesławienie.

Nasza firma jest legalnie zarejestrowana, posiada siedzibę, telefon, numer NIP, REGON i zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej. Odprowadza także podatki do US, płaci składki na ZUS.

Kto dał Panu prawo do publicznego obrażania naszej firmy i zarzucania publicznie naszej firmie nieuczciwości, bez żadnego powodu ?

Klienci, którzy zakupili u nas sprzęt mogą zawsze się tutaj wypowiedzieć i takie komentarze będą zawsze podstawą do wyrobienia sobie opinii o naszej firmie.


  PRZEJDŹ NA FORUM