UKE namierza
Przerażajęcy dla mnie jest jest fakt kwestionowania zasady poszanowania prawa ! Nie wiem ile lat mają piszący owe posty paralotniarze, ale w rozwoju są na poziomie przedszkolaków. Tacy ludzie nie powinni mieć uprawnnień do latania, bo są zagrożeniem dla siebie i innych. Skoro wejście na częstotliwości przeznaczone dla kogoś innego uważają za uprawnione, to i może w niedzielę przelecą się nad lotniskiem wojskowym czy komunikacyjnym, bo akurat ruchu tam nie ma...
A jeśli chodzi o tytuł wątku – „UKE namierza": delegatury urzędu zostały (bądź są w trakcie) wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do automatycznych namiarów – proszę zobaczyć ostatnio zainstalowaną konstrukcję antenową np. na dachu UKE w Kielcach (szkoda, że nie ma możliwości załączenia zdjęcia w treści wiadomości...).
pozdrawiam,
Paweł SP7XFT