Z życia PZK.
    SP8UFT pisze:

Jak mawia mój znajomy, który ma do czynienia z WOT.....jedynymi żołnierzami co mają tam jaja są dziewczyny lol Najpierw reklamowali się od wojska, a teraz wielcy żołnierze zawstydzony Zlikwidowało się zasadniczą służbę, a teraz chce się w łikendy wyszkolić armię aniołek Tak to jest jak cywile są Ministrami Obrony. płacze Na pewno jest taka formacja potrzebna, ale czy to powinno tak wyglądać....propagandowo na pewno dobrze się prezentuje.

Była taka urocza seria książek "...w weekend" Nauka windsurfingu w weekend, nauka tenisa w weekend, teraz mamy "nauka szczelania* w weekend" Piszę o strzelaniu, bo WOTy mają ponoć mieć snajperów. Chyba im nikt nie powiedział jaka jest przeżywalność prawdziwego wyszkolonego snajpera. Prawdziwego a nie weekendowego...

,-)
mrn