Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami
Z przyjemnością napiszę więcej o Twoim nie uczciwym podejściu do klientów... a może napisz w jakim stanie są potencjometry itd... czemu nie napiszesz ,że radio jest uszkodzone. Dochodzą do mnie e-maile, z których wynika, że przeciw Tobie panie kolego toczą się postępowania na policji. Nie są to anonimy a osoby posiadające znaki amatorskie. Poza tym ilu osobom wysłałeś uszkodzony sprzęt lub nie zgodny z obietnicami... Póki co może i znaku nie mam, ale mieć lada moment będę.. a swoją nie uczciwą praktykę zlikwiduj póki możesz. Poza tym aby kupić radio nie potrzeba znaku oraz nie muszę nikomu przeszkadzać w pracy na paśmie. Powiem krótko.. żenada a takich jak powinno wywalać się ze społeczeństwa. Do ADMINA... dysponuję e-mailami, które w sposób jawny i oczywisty przedstawiają tego Pana w świetle takim samym jakim i mnie dał się poznać. Proszę o kontakt w sprawie ewentualnych dalszych kwesti dotyczących wywalenie nie uczciwego handlującego.