Kabel do programowania vx-7 - uszkodzenie???
jak zdiagnozować uszkodzenie???
Żadna żłośliwość. Skoro nie masz wiedzy to po co się wypowiadasz??? Jeśli nie wiem o czymś, to po prostu nic nie piszę a nie staram się na siłę coś wyklepać. Spójrz na swoje posty w tym i w tym drugim temacie? Czy one wniosły coś do wątku poza kryptoreklamą firmy z Gdynii? Nie ukrywam, że w przypadku akumulatora sam byłem ciekaw, czy można coś zaradzić.
A teraz spójrz na to z innej strony. Napisałeś żeby zadzwonić do p. Stasia. Bo jak sam napisałeś za dużo pisania żeby na forum pomóc. Ten wątek przeczyta 50 osób, z czego 30 będzie miało podobny problem i 30 osób zadzwoni do pana Stasia o poradę. Pomijam że przy 20 telefonie już nie będzie miał siły mówić tego samego w kółko, a poza tym firma wiadomo nie zajmuje się doradztwem społecznie i w jej interesie leży żeby taki klient przyniósł radio do serwisu na przegląd i od każdego jak skasuje po 50 zł to już z tego jest 1500 zł.

Jakbyś przeczytał całość mojego powyższego postu, to z pewnością zauważyłbyś że w przeciwieństwie do Ciebie poradziłem koledze, jak może rozwiązać swój problem, ponieważ miałem sam podobny kłopot z tym kablem.
No i ostatnia kwestia... nie wiem jakim jesteś człowiekiem, ale z pewnością nie jesteś osobą kompetentną do oceny mojej elokwencji. Jeśli na pytanie "czemu nie chcesz odpowiedzieć tylko odsyłasz do kogoś tam" ty odpisujesz, że za dużo pisania, to może po prostu daj spokój z pisaniem na forum skoro to tak męczy palce.
Z ostatnim się zgodzę jak najbardziej, myślę że temat wyczerpany, chyba że któryś z kolegów inaczej poradził sobie z błędem przy wgrywaniu częstotliwości to VX7