Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami
Witam.

Niestety czuję się w obowiązku dopisania do tej czarnej listy jednego kontrahenta. Mianowicie w dniu dzisiejdzym ( 27-07-2009 ) udaliśmy się z licencjonowanym kolegą do sprzedawcy tego sprzętu http://gielda.qrz.pl/wyswietl.asp?id=1190 "kolegi" SQ7CGX do Piotrkowa Tryb z Łodzi. Kilku krotnie pytałem go przez telefon o stan trx-a, i dość szczegółowe dane ponieważ chciałem uniknąć sytuacji gdzie pojedziemy ponad 100 km w dwie strony a okaże się to zupełnie nie potrzebna wycieczka. Dostałem zapewnienia, że jedynie jak w aukcji defekt szybki i jeden potencjometr troszkę ciężko pracuje. Poza tym jest 100 % ok. Na zdjęciu umieszczonym w giełdzie widać oryginalny mikrofon Kenwood a na miejscu okazało się, że takowego nie ma... bo pożyczył komuś itd... następna wpadka... potencjometry po prawej stronie patrząć na zdjęcie... masakra. Miał tylko jeden ciężej chodzić a okazuje się, że żaden tam nie pracuje poprawnie. Przekręcając wystający odpowiadający np: za głośność kręcimy również RF Gainem. Radio zostało na nasze oko porządnie uderzone lub upadło przekrzywiając wszystkie potencjometry oraz wyszczerbiając szybkę LCD. Testy wykonywaliśmy na antenie CP-6... a skrzynka antenowa nie mogła sobie z nią zupełnie poradzić.. tak jakby była uszkodzona... nie stroiła nigdzie i nic... Więcej pisać nie będę bo szkoda czasu i zachodu. Tak czy inaczej to co jest wystawione na giełdzie nie ma nic wspólnego z stanem rzeczywistym urządzenia a sprzedający to zwykły handlarz. Wiadomo - od takich z daleka. Piszę post ku przestrodze aby ktoś z drugiego końca polski nie chciał sobie zrobić wycieczki. Dziękuję za wypowiedź.