Z życia PZK.
[quote=SQ5KLN]
    SQ9JXB pisze:

SP6DVP pisze:

a pan to kto ??? w wykazie pozwoleń UKE taki znak nie występuje - nie prowadzę konwersacji z piratami.

Nie występuje? Jak uaktualnią to będzie w wykazie ten znak SP4PZK

A to po egzaminach zdający są piratami?

Daj spokój, przecież wiesz, że to był pretekst do ucieczki od odpowiedzi i żaden znak nie ma tu nic do rzeczy (byłby mój czy Twój, to "z nieczłonkami nie rozmawiam o sprawach związkowych", byłby członek PZK, to "forum PKI nie jest odpowiednim miejscem na dyskusje o sprawach wewnętrznych związku" itd.).
Z osobami niezdolnymi do dyskusji najlepiej nie dyskutować. Jeśli ktoś ma inne zdanie, to z dyskusji może coś wyniknąć (pojawia się jakaś racjonalna argumentacja, ktoś kogoś przekona itd.) ale jeśli ktoś ma "jedynie słuszne zdanie i żaden argument tego nie zmieni" to szkoda czasu bardzo szczęśliwy[/quote]

Nooo... Trochę to trwało ale sam na to wpadłeś, brawo. Nie należysz, nie płacisz składek, nie masz nic do gadania !!!

Dyskusja z takimi jest bezcelowa i szkoda czasu.