CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    sp9nrb pisze:

Bywają małe pieski nierasowe. Całe życie w ogonie za dużymi psami ale jak odważnie szczekają? Właśnie dzięki takim kundlom nauczyciele są opluwani. Bo jakie prawo mają kundle się wypowiadać o nauczycielach. Są tacy, co szkoły podstawowej nie skończyli, dzieci nie wykształcili, a życie poznali przy budce z piwem. Są też do tego tchórze. Siedzi taki tchórz w kącie zatruwa powietrze ale stanąć twarzą w twarz się boi.
    Ciekawe dlaczego ten tchórz tak odważnie podskakuje do nauczycieli a nie podskakuje do pilotów np Rayanera, którzy potrafią postawić pół Europy na baczność? I zero odszkodowań - stan wyższej konieczności. Ale to typowe dla ludzi wywodzących się z czworaków, którzy by w łyżce wody utopili innych pod byle pretekstem. A niech tam, są tacy, co to żona ich nie rozumie, teściowa dręczy, dzieci olały wodą, ksiądz zamyka przed nimi konfesjonał i udaje, że go nie ma, na psychoterapeutę nie stać to tu na forum się wywnętrzają. Trudno jako dobry samarytanin muszę i na nich się godzić. Po co dobijać nieszczęśnika.

Ale dlaczego znowu piszesz o sobie? Znowu musisz się dowartościować, bo nikt nie pochwalił enerba w tym tygodniu?
Ale żeby się nawet psów czepiać? To już downy nie wystarczają i zwierzęta zacząłeś męczyć?

lolpan zielony