SPDX CONTEST CW/SSB 2019
No nie do końca. imię i nazwisko to juz dane osobowe. do tego znak i już możesz identyfikować osobę.
U nas w szkole zaprzestano drukowania biuletynu z nazwiskami absolwentów na 50-lecie szkoły, bo RODO. Nie da się uzyskać zgód wszystkich, a szczególnie tych, którzy umarli (prawo spadkowe itp.).

Organizując zawody, gdzie mamy imię i nazwisko, znak, adres e-mail, to są już dane osobowe. Prawdopodobnie też jest adres zamieszkania. Nic nie stoi aby to robić, ale zbiór danych należy zgłosić i na stronie podać kto jest administratorem danych.
W ostatnim czasie zniknęło masę stron internetowych, niektóre świeca pustką, bo nie potrafiono sobie z tym poradzić.

Tak jak napisał canis, jest imie i nazwisko, znak, e-mail, to już są dane osobowe. ja tego nie wymyśliłem, ale kary są takie, że taki SPDXC w minutę można "zamieść".