CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    HF1D pisze:

Czytam i nie zabieram głosu. Chociaż popieram nauczycieli to staram się rozumieć innych, ale za "bandę terrorystów" powinieneś od razu wyskoczyć nawet z tego liberalnego forum.

A jak to inaczej nazwać? Jakbyś nie zauważył, zastosowałem cudzysłów. Nie uważasz, że dzieci i młodzież są niczym zakładnicy? Niech strajkują, ale niech nie robią tego kosztem innych. Ich zas..... obowiązkiem jest uczyć, a jak coś się nie podoba, to mogą się zwolnić. I uwierz mi, znajdą się chętni na ich miejsce. Na szczeście, wbrew temu co wielu wykrzykuje, mamy w Polsce wolność słowa. Na szczęście są jeszcze porządni nauczyciele, tacy z powołania, którzy nie poszli do szkoły po to, by się wzbogacić, a już na pewno nie po to, by utrudniać młodym start w - i tak już coraz trudniejsze - dorosłe życie.