CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    SQ8PIW pisze:


    Mr. ..ILB, pisząc o odbiorze społeczeństwa,chyba zapomniałeś , że społeczeństwo jest tak podzielone, że głowa mała. I tu bym nie generalizował. Wystarczy na byle jakim portalu poczytać komentarze pod artykułami dot. nauczycieli. Normalnie włos się na plecach jeży. Piszesz,,jedynie co słychać to 1000 zł" i czemu tu się dziwić, od tego się zaczęło, a że nauczyciel to nie policjant (niczyich racji nie musi ochraniać), więc to będzie odbijane jak groch o ścianę.
Wiem, że społeczeństwo jest podzielone i o to chodzi rządzącym, bez znaczenia którą scenę polityczną reprezentują. Do tego, że społeczeństwem głodnym, głupim i biednym łatwiej sterować zapomniałem dodać, że jeszcze skłóconym. Przepraszam, już się poprawiam. bardzo szczęśliwy

Do tego jeszcze jakiś gość, co to bez "nauczania" ma taka kasę, że jak przyjdzie co do czego to dupsko pokaże nauczycielom i tyle z tego będą widzieć.


Patrzę to to wszystko z boku. Mi to lotto. Nie mam już dzieci które prowadzać trzeba do podstawówki. Nie będę ślęczał przed komputerem by dociekać o co chodzi belfrom. Oni sami już nie bardzo wiedzą chyba po co to wszystko.

Rozumiem tych którzy nie posyłając dziecka do szkoły nie wiedzą co mają zrobić, bo babci lub dziadka pod ręką nie ma. Ciekawe, czy za branie L4 lub nieprogramowo urlopu nauczyciele zadość uczynią tym ludziom? Wątpię. Może pozew zbiorowy przeciwko ZNP za straty? A ci którzy wylecieli z roboty, albo droga awansu się zatrzymała z powodu tych nieszczęsnych strajków? Który tu z "rady pedagogicznej" się wysili?

Kto więcej stracił na tym strajku? Dzieci? Nauczyciele? Rodzice tych dzieci? Kto potrafi "wycenić" te straty?

Nauczyciele wiedzą, że to nie oni są najważniejsi w tym całym bałaganie? Wiedzą kto jest ważniejszy od nich? Wątpię.

Teksty o downach pobierających korepetycje pokazują jaka jest w tym kraju chora "rada pedagogiczna". Sam taki jest najwyraźniej niepełnosprawny i za swój los obarcza cały świat i wszystkich szufladkuje w odpowiednich szeregach.

Rzygać się chce jak się czyta takie posty podobno gościa z papierami do pedagogiki specjalnej. Taki dostał widocznie nie dla siebie te papiery, a na siebie.


  PRZEJDŹ NA FORUM