CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    sq9oub pisze:

SP2LIG pisze:

Cyt " A wtedy dopiero wymagac aby poziom był naprawdę wysoki bo tu chodzi Koledzy o nasze dzieci i wnuki......
      "koniec cytu.

Póki co totalna opozycja ma jeden projekt/plan co do naszych dzieci tj wprowadzić LGBT i masturbacje u małolatów. Czy strajkujący nauczyciele wypowiedzieli się w tym temacie ?????????? Raczej nawiedzony Broniarz jest głuchy na to zboczenie PO-KO, komuchów i wszelkiej innej nacji co chcą zarabiać w euro w EP.
      On ma w głębokim poważaniu tych którym szefuje, bo czy się stoi czy się leży 12k pln się należy.

Władek za mało jesz śledzi.

Podobno jesteś komuchem i figurujesz jako donosiciel. Potrafisz zaszczuć ludzi.
    Masz umysł z tą masturbacją zwalony . poczytaj zalecenia WHO. Wykładu nie będę robić masz internet. Dokształć się.

No cóż, rozmowa z Tobą sprowadza się do rozmowy z butem, szkoda cennego czasu. Lepiej pobawić się z psem.