CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
[quote=canis_lupus]
    SQ6ILB pisze:

Nie widzisz różnicy pomiędzy nauką w dwudziestoparoosbowej klasie a korepetycjami, kiedy uczeń ma korepetytora dla siebie? Zobacz sobie jak to wygląda w prywatnych/społecznych szkołach z czesnym, gdzie nauczyciel ma kilkunastu uczniów w szkole. I nie, nie wynika to z płacy, bo prywatne zwykle płaca nauczycielom tyle samo.

Bo spełnienie powyższych postulatów nic nie zmieni, oprócz zarobków nauczycieli.

Pierdy o Większe nakłady na oświatę z budżetu są o wszystkim i o niczym.

Dokładnie Kolego. W co zostaną ulokowane większe nakłady? Podaj mi proszę rzeczowo argumenty. Zmniejszysz tym ilość uczniów w klasie? Postawisz nowe szkoły? Dodatkowy papier toaletowy w kiblach?

Tak ciężko "inteligencji" napisać dokładnie na co te większe nakłady mają być?

Chodziłem do klasy ponad trzydziestoosobowej. Żyję. Nie strajkuję.

Tego nie zmieni, tego nie da się zmienić tak małą zmianą finansowania, ale też nikt nie mówi, ze to się zmieni, to Ty wyskoczyłeś z porównaniem lekcji w szkole z korepetycjami. [/quote]

No to zmienia się tylko zarobki nauczycieli.

W takim razie pierwszy postulat i tylko pierwszy jest prawdziwy.

Reszta to mydlenie oczu.