CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    sp3cad pisze:

sq9jye pisze:

Pracuję na dwa etaty od 20 lat i z moich pieniędzy są utrzymywani np. nauczyciele ! Jak widzę jakie dziadostwo niektórzy z nich odwalają to mi ręce opadają !
      Z twojej wypowiedzi wynika, i ja też tak uważam że szkoła powinna przejść głęboką reformę, a nie tylko podwyżek tak jak tego chce ZNP.
      Niestety dla tych "słabych" nauczycieli reforma spowodowała by że musieli by odpaść !
      Biurokrację o której piszesz, spowodowała poprzednia reforma ta w której do życia zostały powołane gimnazja !
      Masz nauczycieli w rodzinie to popytaj od kiedy maja tyle papierkowej roboty, statystyk itd..

Szkoda się produkować. Większosc tubylców to krzykacze typu 'świnie na egzaminie' albo paranoicy, którzy wszędzie widzą władze, ktora walczy z demokracja. Są też tacy, co wiecznie myślą, że ktoś coś pisze tylkovdlatego, bo chce komuś dowalic, jak np. autor tego wątku. Podsumowujac, szkoda 'strzepic ryja'.

No to się przymknij i......obyś nie musiał cudzych dzieci uczyć.Amen.