CQ CQ strajkujcy nauczyciel (HAM)
No coz kazdy wspomina szkole I swoich nauczycieli. Byli wspaniali I uczyli tak ze szlo do glowy, czasem na sile ale szlo. A dzis "Pan" nauczyciel jak czytam politykuje I obraza nawet na tym forum. Co to za okreslenia pisiory albo dno, kogo chcesz synku uczyc I czego? Jedno jest pewne, podeptaliscie dobre imie nauczyciela na ktore pracowalo kilka pokolen a tego predko nie da sie odrobic. W wyniku politycznej manipulacji jestescie dzis szmatka do podlogi na ktorej kazdy sobie uzywa, nawet ksiadz na kazaniu. To jest walka o lepsza szkole? Zaczynajaca sie od podwyzek? Dziekowac mam dzieci na studiach ale zapytalem corki co sie mowi o strajku. Powiedziala ze sa "snieszni" kupe kasy nie wiadomo za co bo I tak kazdy bierze korki. Srodowisko wyjatkowo specyficzne ale tym razem moim zdaniem totalnie zmanipulowane w dodatku kosztem dzieci. Predko tego nie zapomnimy.

PRZEJD NA FORUM