CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    sp6gwn pisze:

sq9jye pisze:

Moja córka zdawała egzaminy gimnazjalne w zeszłym tygodniu, a syn w maju ma maturę. Za ten cały chaos powinien ktoś beknąć.
      Klasa córki z 2 przedmiotów nie przerobiła materiału, bo nauczyciele nie zdążyli ! i nie jest to w wyniku strajku ! Zaległości rosną, więc jak za takie dziadostwo można domagać się więcej pieniędzy ! Mam firmę i jak nie dokończę roboty to nie wystawiam faktury ! to takie proste !

Panie Kolego.
    Zostań przez rok nauczycielem,a dowiesz się dlaczego strajkują.
    Rzuć firmę,nie wystawiaj faktur.Jako belfer będziesz miał dwa razy więcej pisania w domu i to bez wystawiania faktury.
    Obecne programy nie są do nauczania dzieci!!!!!!!
    Mam w rodzinie nauczycieli to coś mogę na ten temat powiedzieć.

73 Henryk

Pracuję na dwa etaty od 20 lat i z moich pieniędzy są utrzymywani np. nauczyciele ! Jak widzę jakie dziadostwo niektórzy z nich odwalają to mi ręce opadają !
Z twojej wypowiedzi wynika, i ja też tak uważam że szkoła powinna przejść głęboką reformę, a nie tylko podwyżki..... tak jak tego chce ZNP.
Niestety dla tych "słabych" nauczycieli reforma spowodowała by że musieli by odpaść !
Biurokrację o której piszesz, spowodowała poprzednia reforma ta w której do życia zostały powołane gimnazja !
Masz nauczycieli w rodzinie to popytaj od kiedy maja tyle papierkowej roboty, statystyk, sprawozdań itd..