Części których poszukujesz:
Może ktoś posiada w swoich zasobach...
  SP2SWR pisze:

   SQ4AFJ pisze:

   Mam padniętą skrzynkę w moim TS-950s ( taki nabyłem ). Jak włączę ATU nie stroi, silniki chodzą ale moc nie wychodzi. na wyłączonej skrzynce jest ok. Może ktoś podpowie, czy któryś z przekaźników leży, poza tym podejrzewam, że kondensatory nie są ustawione we właściwej pozycji. Ale na bank leży przekaźnik.
   Może ktoś ma w zasobach działające ATU do TS-950S ?


  Mam wersję SG, ale to to samo: nie ma tu silników tylko przekaźniki. Moc nie wychodzi jak jest włączona skrzynka ATU a nie jest zestrojona.
  Przekonałem się, że Kenwoody tak mają na przykładzie TS-2000. Tam też moc nie wychodziła-jaki czort? Yaesu, które miałem zawsze pamiętały gdzie się skrzynka stroiła i wraz ze zmianą częstotliwości nawet bez nadawania podganiała ATU. Tymbardziej podganiała po ptrzejściu na TX.
  Spróbuj wymusić strojenie ATU na kolejnych pasmach, powinny zagrać przekaźniki. Jak nie-awaria-do naprawy. Czy słychać niektóre przekaźniki? Czy w ogóle nie reaguje?


TS-950S a nie 590S(G) http://www.rigpix.com/kenwood/ts950s.htm

Tu jeszcze są silniki , nic nie daje resetowanie, były uszkodzone szczotki na jednym z dwóch silników kręcących pojemnościami. któryś z przekaźników załączających skrzynkę musi leżeć.


  PRZEJDŹ NA FORUM