Z życia PZK.
    SQ6ILB pisze:

To pytanie jest złe. Powinno raczej brzmieć: "Jakim cudem, w stowarzyszaniu istnieje wiedza do której dostępu nie maja członkowie". O ile taka istnieje.

Pytanie jest bardzo dobre.

Tak funkcjonuje system w którym żyjemy. Czy jest ci znana cała wiedza sejmowa? Czy chodząc do szkoły jako uczeń byłeś zapraszany na zebrania pracowników tejże?

A to są tylko jednostki które "podlegają" nam, czyli obywatelom, bo niestety i stety jadą z naszej kasy.

A jak sprawy się mają w firmach? Państwowych i prywatnych? Tam też jest wiedza dla zarządu i dla pracowników.

Tylko, że w dobrej firmie pracownik nie wie pewnych rzeczy. Ten który pepla wyjeżdża za bramę na taczce.

Czy w PZK jest na stanie taczka? Mogę bezpłatnie użyczyć.

Albo nie byłeś w stanie zrozumieć co pisałem, albo umyślnie rżniesz głupa. Pisałem o stowarzyszeniu. Nie o firmie, nie o szkole. A argument z sejmem nietrafiony, bo tam publikują nawet najbardziej idiotyczne interpelacje oraz wyniki komisji sejmowych.
Dowiedz się czym jest stowarzyszenie, wtedy możemy próbować dyskutować.