Znaki stacji krótkofalarskich
HF, SN, SO, SP, SQ, SR, 3Z
[quote=SQ5KLN]
  sp7ivo pisze:

   max77 pisze:

   (...)Ostatnio dzwoniłem do UKE , i Pan powiedział mi że nie wydają pozwolenia dodatkowego na ten sam znak , czyli na podstawowy , zaproponował abym wybrał sobie inny i wydadzą takie dodatkowe pozwolenie bez problemu .


  To przeszukaj sobie bazę na stronie UKE. Nie będę podawał tego znaku, aby nie zrobić koledze nieprzyjemności jeżeli pozwolenia zostały wydane przez nieuwagę urzędnika. Nota bene jest on dość aktywny na pasmach.

  Bogusław sp7ivo


Gdy jeszcze obowiązywało poprzednie rozporządzenie w sprawie pozwoleń, to spotkałem się z przypadkiem, że w pozwoleniu dodatkowym była adnotacja w rodzaju "jednocześnie w okresie od... do... zawiesza się pozwolenie nr..." (nie pamiętam dokładnie jak to brzmiało, ale chodziło o to, że na czas ważności pozwolenia dodatkowego, pozwolenie podstawowe traci ważność i po tym jak pozwolenie dodatkowe ważność straci, to pozwolenie podstawowe "wraca do działania").

edit: A wykaz na stronie, to wykaz na stronie, swego czasu były w nim widoczne dwa moje znaki (SQ2KLN i SQ5KLN) bo było widoczne i pozwolenie "pierwotne" i decyzja zmieniająca do niego bardzo szczęśliwy[/quote]

Tak.
Miałem zezwolenie od 2000 roku do pracy w zawodach ze znakiem SQ9Q a na czas pracy pod znakiem SQ9Q zawieszano pozwolenie na znak SQ9DJD.


  PRZEJDŹ NA FORUM