"Taka była polska elektronika"
    SQ5KLN pisze:

sp3aok pisze:

Co by szanowne koleżeństwo się zapoznało,i wyciągnęło wnioski Teczka personalna tajnego współpracownika pseudonim "Jasiu / Długi" dot. Błaszkiewicz Grzegorz, imię ojca: Leon, ur. 09-11-1955 r.(...)

Także zasłanianie się opinią szefa delegatury IPN.Gdańsk mija się z celem. Tam Ciebie nie ma. ALE za to figurujesz w innych oddziałach IPN.
      Tow. Jasiu vel Długi nie masz się czym przejmować. Ciebie to nie dotyczy. Tylko za cholerę nie mogę zrozumieć JESTEŚ niewinny A żądasz ode-mnie 15k zł.
      No i jeszcze ten Świat Radio.Hi.
      Rysiek Lubin

lol

Dajże już spokój, SP2LIG jest synem Franciszka a nie Leona (i urodził się innego dnia) - to nie są jego teczki (jest tylko przypadkowa zbieżność imienia i nazwiska). Pomawialiście go (i nadal pomawiacie), to się nie dziwcie pozwom z żądaniami odszkodowania i publicznych przeprosin. A ten temat zostawcie w spokoju - jest o sprzęcie a nie jego użytkownikach.

==================================================================================================================================================
Już raz dałem spokój.I na prośbę jednego z kolegów z sp. wycofałem to co wcześniej napisałem. Ale PONOWNIE SP2LIG mnie obraził No i teraz jeszcze doszedł szantaż. Mogę to powtórzyć na Twoją prośbę Pod warunkiem że Jasiu przeprosi i się ode mnie odczepi. ALE to będzie po raz ostatni Wystarczy.?
taki dziwny