Anytone AT-D878UV
wszystko na temat tego radiotelefonu
    SP2EG pisze:

    Witam zatem w klubiecool Powiem Ci, że u mnie problemy związane z zawieszaniem się tego urządzenia rozpoczęły się dopiero po wrzucenia flasha od 878. Wnioskuje więc, że koledzy z Państwa Środka zrobili babola w oprogramowaniu, który powielają z każdą nowszą wersją. Miejmy nadzieje, że w końcu wyjdzie firmware pozbawiony błędów. Przypadłość, którą Pokazałeś na filmie jest jako tako nieszkodliwa w porównaniu z takim zawisem, w którym radio samoczynnie nadaje nie wiadomo gdzie robiąc się przy tym bardzo gorącym. Dwa gorące zawieszenia nawiedziły moje radio przy włączonej funkcji roamingu i cyklicznym sprawdzaniu dostępności przemiennika.
    Pomimo tych przypadłości AT-D878UV (D868UV + flash) pozostaje dla mnie bardzo fajnym i funkcjonalnym urządzeniem. Według mnie może być kandydatem na najlepsze radio DMR z Chin oczywiscie biorąc pod uwagę cene i funkcjonalność.

    Gwoli przypomnienia dodam, że użytkownicy AT-D868UV (warunek konieczny to układ GD32F303VGT6 z 1MB flash) mogą również stać się posiadaczami AT-D878UV poprzez wrzucenie bootloadera i firmware od 878. Koszt takiej operacji to około 10zł bo tyle kosztuje programator zgodny z ST-Link. Czas banalnie prostej operacji to około 15-20minut.
    Po zabiegu podmiany firmware stajemy się posiadaczami 878 różniącym się od "oryginalnej" pudełkowej 878 kolorem przycisku PF3. Oczywiście powrót do 868 jest jak najbardziej możliwy.


Nie mam pojęcia o jakich babolach piszecie radio mam od ok 1,5 miesiąca i ani razu się nie zawiesiło a chodzi prawie na okrągło z przerwami na mój sen ,). Pozdro


  PRZEJDŹ NA FORUM