RUDXC 2019
Jurek, myślę, że to nie jest tak. Każdy z nas ma umiejętności pozwalające na efektywną pracę w zawodach. Nie wiem, czy przezornie, ale w cytacie pominąłeś kolejne zdanie z mojej wypowiedzi, dotyczące zaangażowania. Wbrew lansowanej tezie, "że to tylko hobby", ja traktuję to jako "coś" więcej. Moja Pani nawet twierdzi, że nieźle mi "walnęło", hi.
Na dobry wynik składa się wiele drobnych czynników, mniej lub bardziej istotnych. Nawet ta godzinka, o której wspomina Przemek. Ja w chwilach kryzysu wmawiam sobie, że może ona mieć decydujące znaczenie i jaki jest sens siedzenia pozostałych 23 godzin, (hi), lepiej od razu zrobić założenie, że biorę udział "rekreacyjnie" i nie przemęczać się. Sięgam wtedy po jakiś "doping", choć ostatnią rzeczą byłby to napój energetyczny.
Ważne są nawet drobne szczegóły, np. ten "gadżet", o którym wspomniałem wcześniej to dodatkowa sygnalizacja nad trx-ami wskazująca, który aktualnie skorelowany jest ze słuchawkami i który nadaje. Po nieprzespanej nocy jest to ważne, gdyż można przez pomyłkę zacząć logować na niewłaściwej klawiaturze, hi (na fotce poniżej zaznaczone czerwonymi strzałkami). Miałem wcześniej taką sygnalizację, ale była mała i zlokalizowana w nieodpowiednim miejscu, przez co wymagała podniesienia wzroku znad klawiatury i radia. Teraz jest o wiele wygodniej.
Boguś sp7ivo
  PRZEJDŹ NA FORUM