Specjalnie dla tych, co nie mają wiedzy, jak książki kupować
Książki nie tylko książki- tematyka krótkofalarska
    EI2KK pisze:

sp9nrb pisze:

Ale bardzo mądrze powiedział jeden z kolegów krótkofalowców (w tej piaskownicy krótkofalarstwo) mogą się bawić wszystkie dzieci, ważne aby nie sikały do piaskownicy i nie biły łopatką innych dzieci" i chyba rzeczywiście to motto powinno być kierunkiem naszego działania.

No, sie zgadzamy, jeszcze takie są zasady niepisane w każdej 'piaskownicy', że jak ktoś zaczyna ustawiać innych jak mają sie bawić ich własną łopatką i wiaderkiem, jakie babki z piasku stawiać, a jaka fosa ma być w zamku w piasku... to prędzej czy później ktoś mu sypnie piaskiem w oczy, a w końcu go z tej piaskownicy pogonią ,)

O sikaniu już powyżej napisane.

... i jeszcze żąda tego aby wymieniać się korespondencją priv oraz publikować swoje dane łącznie z facjatą .....

Jak to było ? a kysz wesoły