3Y0I
Bouvet
    SP1NY pisze:

Jest kolejny news odnośnie wyprawy na Bouvet Isl.
    Niestety tylko po angielsku, ale pada wiele gorzkich słów ze strony organizatora(ów).
    Wielka szkoda, jeżeli wyprawa poniosłaby fiasko na skutek chamskich i nieodpowiedzialnych zakulisowych
    działań ludzi, nie sprzyjającym przedsięwzięciu, m.in. uczestnikom nieudanej, a zorganizowanej koszem miliona $$$, wyprawy amerykańskiej 3Y0Z.
    Miejmy tylko nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami znaki krótkofalowców którzy próbują storpedować przedsięwzięcie zostaną upublicznione i napiętnowane a wszystkie zakulisowe działania wiarygodnie opisane - trzymamy za słowo.
    Póki co, "Atlantic Tuna" przechodzi próby morskie a załoga i uczestnicy wyprawy sprawdzili każdą śrubkę i nakrętkę na statku co zostało zupełnie zlekceważone przez amerykanów i skończyło się... jak wszyscy zainteresowani wiedzą. Dodatkowo uczestniczyli aktywnie naprawianiu i rozwiązywaniu problemów technicznych na statku.
    Wyprawa 3Y0I zorganizowana tylko środkami własnymi uczestników i z pomocą indywidualnych sponsorów, dojdzie do skutku, bo jest dobrze zorganizowana a 4-miesięczny pobyt w Kapsztadzie był przemyślany i z góry zaplanowany.
    Łączności tymi którzy kpili z działań uczestników wyprawa a też próbowali zniweczyć jej cel nie będą akceptowane.

Trzymajmy kciuki!!!!

Ja się zastanawiam czy Ty kolego wierzysz w to co piszesz ?

Wyprawa ma się nie odbyć bo na forach internetowych ktoś się wypowiada o niej z niedowierzaniem ? Zakulisowe chamskie działania to co to konkretnie ? W jaki sposób bezpośrednio szkodzą tej wyprawie ? Człowieku jaka publikacja znaków osób chcących "storpedować przedsięwzięcie " - to co wypisujesz to psychoza jakaś .
Ta wyprawa jest skazana na porażkę i to jest fakt . Chamski arogancki spisób wypowiedzi Pana ..DX daleko wykracza poza ham spiryt i etykę krótkofalarską i to też jest fakt . Jeśli faktycznie chce doprowadzić do tego by ta wyprawa się odbyła to niech się skupi na jej organizacji i realizacji . Obrzucaniem się błotem ze wszystkimi oponentami na forach napewno nie zbuduje swojego autorytetu.
Moim zdaniem wyprawa się nie powiedzie bo jej organizatorem jest niedojrzały człowiek .

Powodzenia