Tani zasilacz do UKF'ki

Bawisz sie w adwokata forumowego? Wlasnie na powyzszym przykladzie widac, ze zaraz dojdziemy do zasilaczy za grube tysiace no ale zawsze znajdzie sie jakis twardoglowy, co napisze, ze dla niego to tanio i ze uzytkowal a przedmiotem watku mial byc tani zasilacz, co jak go ukradna, to nie bedzie szkoda. Rozumiem, ze jak ktos Tobie zawinie albo zgubisz 1600zl, to bedziesz mial to gdzies, nie bedzie Ci szkoda, bo to dla Ciebie nie pieniadz? Przerost formy nad trescia i widzenie czubka wlasnego nosa, to atuty niektorych userow. Widzisz, Waldi mieszka gdzie mieszka i z pewnoscia zarabia kilka polskich srednich krajowych i skumal o co mi biega ale dla niektorych, to za trudne. I nie, nie czepiam sie do nikogo, poprostu nie lubie jak ktos sie wychyla w takich tematach nie baczac na meritum, tylko pisze aby pisac zamiast pomoc jak najlepiej sie da zalozycielowi tematu piszac do rzeczy i na temat. Sam szukam takiego zasilacza do stacji remote i zdaje sie, ze juz znalazlem-te ktore zaproponowal kol.SP1AD, bo sa tanie (odnoszac sie do cen zasilaczy dedykowanych do naszych potrzeb)