Burzenin 2019 - 5-8 Września 2019
klamka zapadła...
Informuję, że ostateczny, zatwierdzony i potwierdzony termin Zjazdu Technicznego w Burzeninie to 5(czwartek) - 8 (niedziela) września 2019. Miejsce bez zmian - Burzenin, sportowa osada.

Rejestracja - koło maja, czerwca.
"Call for abstracts" można uznać za ogłoszony - jak ktoś ma dobry pomysł na wykład to jest kilka wolnych slotów - przysyłajcie zgłoszenia ze streszczeniami - kapituła się zbierze i zakwalifikuje (lub nie) ,-).
Typowy slot na wykład to niecała godzina. Wykłady mogą łączyć się z dodatkowymi pokazami w czasie "powykładowym" - tak jak było w tamtym roku np z telegrafami semaforowymi.

W tym roku również czekamy na "lightningi" - krótkie 15 minutowe opowiastki, pokazy, prezentacje nie aspirujące do pełnego wykładu, ale pokazujące rzeczy ciekawe i warte pokazania. Potem zainteresowani mogą sobie w podgrupach rozmawiać...


PUK 2019 jest jubileuszowy. To zobowiązuje. Czekamy (wszyscy czekają) na niezwykłe konstrukcje.
Chciałbym w tym roku umieścić opisy na stronie PRZED ZJAZDEM - tak, żeby głosujący mieli możliwość zapoznać się z pracami dużo wcześniej. Z tego powodu idziemy na lekkie ustępstwo - opisy na stronie będzie można zmodyfikować - to znaczy - najpierw można przysłać opis wstępny w celu rozbudzenia zainteresowania a następnie dosłać materiały uzupełniające. Ktoś to na stronę wrzuci...

Ojciec i Matka w jednym
mrn


  PRZEJDŹ NA FORUM