Grupa rozmowna TG260
    sq5glu pisze:

sq9ddl pisze:

... nie pytałem co wynika z "zasad użytkowania sieci " tylko czy osobiście sprawdziłeś "jak to działa" i co widzę ???? że fige wiesz o czym piszesz.
      Dyskusja z Tobą to jak pchanie łańcucha, koniec tematu.

Widziałem jak to działa i wiem jak to działa i że w ten sposób NIE ma prawa działać. Widzi to każdy rozumiejący to zagadnienie. Wciąż obstajesz więc przy zdaniu że znasz się na tym lepiej niż wszyscy odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie amatorskich sieci DMR.

Trudno, szkoda, że należysz do osób które nie wyciągają wniosków z dyskusji, zamykając oczy udają że coś nie istnieje i nie mając racji do samego końca wolą pozostać na straconej pozycji. Tyle że co gorsza, jak wcześniej wspomniałem, szerzysz stwierdzenia szkodzące funkcjonowaniu takich sieci. W tej sytuacji dalsza dyskusja jest bezcelowa.

dziekuje za dyskusję, pozdrawiam.

SQ9DDL