Demontaż Anten
  sp8daj pisze:

   SQ5W pisze:

   Ale po części piszecie dyrdymały.


   Kolejna sprawa:
   Myślicie, że to forum czytają tylko krótkofalowcy? Że jest takie hermetyczne? Nie sądzę.
   Myślę, że urzędnicy z różnych spółdzielni szukają w googlach informacji na temat montażu anten krótkofalarskich. Jak tak sobie poczytają, że krótkofalowiec w jakiejś tam spóldzielni dostał zgodę na postawienie jednej anteny, a z dachu zrobił "farmę antenową" i po nakazie zwinięcia majdanu, ów krótkofalowiec dostał porady od innych krótkofalowców żeby postraszył spółdzielnię policją jakimś UKE i na koniec, że mogą go pocałować w d**ę, to taki urzędnik po przeczytaniu forum krótkofalarskiego z góry wystawi odmowną decyzję żeby mu potem nikt nie psuł nerwów.


  Czy pracownicy spółdzielni to urzędnicy?
  Na pewno podejście mają podobnie ambitnie. Aktualnie właśnie próbuję przebić się przez ich "piśmiennictwo".
  Kilka pism z mojej spółdzielni widziałem i tam na pewno piszący ani redagujący nawet sprawdzający pod względem merytorycznym może nie wiedzieć że google istnieją. Bo na pewno tyle trudu żeby siąść i poczytać w komputerze to trochę przeceniasz ich pracowitość wesoły


Dzisiaj prawie wszyscy wiedzą co to są Google. A na dodatek wszystkie nasze dyskusje na tym forum mają swoje adresy w wyszukiwarce Google. Tak więc trzymanie języka za zębami jest dalece wskazana.


  PRZEJDŹ NA FORUM