Demontaż Anten
Witam !
Może napisze parę słów czy bendą przydatne do forum i pomogą w rozwiązaniu problemu.
1. Pierwsze i najważniejsze nie jesteś właścicielem i nie masz własności do części wspólnej natomiast spółdzielnia jest panem. Nie znam prawa w tej kwestii ale otrzymałeś zezwolenie i powini słowo swoje honorować a nie facet spadaj bo są skargi. Co jest napisane w zezwoleniu są jakieś ograniczenia w wykonaniu instalacji.
2. Jak została wykonana instalacja są zastrzeżenia oraz spełnia przepisy budowlane i brak zastrzeżeń do jakości wykonania.
3. Spółdzielnia nie jest organem od zakłóceń radiowych to wszystko reguluje UKE oni tylko mogą sprawę skierować do organu który zbada czy stan faktyczny wystęmpuje. Zbadaj czy nie siejesz harmonicznymi przy nadawaniu bo niektórzy są w stanie stwierdzić postawione anteny też zakłócają a nawet zabierają fale. Na osiedlu jak jest instalacja AZART czy kablówka. O ile jest kablówka to tego co wykonał speca na sybir.
4. Musisz na ich pismo odpowiedzieć w czasie pismem i rządaj kopi pomiarów z UKE o ile nie maja podaj adres i niech sprawę skierują do włąściwego urzędu który zbada o ile nie postąpią w ten sposób nie wygrają sprawy w Sądzie. Po prostu brak argumentów że zakłócasz Napisz że skargi lokatorów z innych bloków jest dla mnie pomówieniem a za to grozi sprawą karną. Niech wypowiedzą się w piśmie. Pismo w dwóch egzemplarzach kopia podpisana przez spółdzielnie z datą.
Pozdrawiam


  PRZEJDŹ NA FORUM